„Kiedykolwiek”

2015 Kalejdoskop Records, premiera ...

Taktoprawda to dowód na to, że nawet najbardziej absurdalne pomysły można zrealizować, kiedy człowiek nie zastanawia się zbyt długo.
Wyjątek niepotwierdzający niczego i przyciągający talenty, które mają metody na to szaleństwo. Zaskakuje jak zima drogowców, burzy mózgi, a łamiąc ćwierćnuty dodaje im wartości.
Muzycy w unikalny sposób łączą podejście jazz-rockowe z hip-hopem, tłumacząc język sampli i zachwianych rytmów na żywe instrumenty.

Łamiąc bariery między stylami muzycznymi, TTP zaprasza do współpracy najciekawsze głosy polskiej sceny muzycznej. W 2015 roku nakładem wytwórni Kalejdoskop Records ukazała się debiutancka EP-ka taktoprawdy zatytułowana "Kiedykolwiek", z gościnnym udziałem wybitnej jazzowej wokalistki Doroty Miśkiewicz, znanego z Vavamuffin i twórczości solowej Pablopavo (laureata paszportu Polityki w 2015), rapera Ńemego przez eŃ (laureata międzynarodowego konkursu zorganizowanego przez legendarnego RZA z Wu-Tang Clan) i Igora „Igorilla" Seidera (Mama Selita, Polskie Karate). Produkcją albumu zajął się Aleksander „Mothashipp" Molak.

taktoprawda:
Mateusz Modrzejewski - perkusja
Tymoteusz Miłowanow - gitara
Bartek Łuczkiewicz - bas

KIEDYKOLWIEK
1. Biblioteki
2. Son of a Black Hole feat. Dorota Miśkiewicz & Ńemy
3. Niecodzienność feat. Igorilla
4. Korsarze i Lalki feat. Pablopavo

mix, produkcja: Mothashipp
mastering: Jacek Gawłowski
oprawa graficzna: Michał Bryndal