16.02.2017

Jazz Top

Płyta Piano.pl” została uznana przez czytelników pisma Jazz Forum za najlepszą jazzową płytę roku! To nie jedyne wyróżnienie, bo wśród wydarzeń jazzowych, które miały miejsce w 2016 roku na mapie Polski, koncert “Piano.pl” również uplasowił się na pierwszym miejscu!

Dziękujemy wszystkim głosującym, a także redakcji za umieszczenie pięknych zdjęć, nie tylko z koncertu “Piano.pl”, ale i z jubileuszowego koncertu Henryka Miśkiewicza z Filharmonii Narodowej.

Pismo Jazz Forum od lat jest jedynym papierowym wydaniem prasy jazzowej w Polsce, dociera do najdalszych zakątków kraju i często jest w nich najważniejszym źródłem informacji. Dla nas, jazzmanów i jazzfanów, jest gazetą z wieloletnią tradycją, którą darzymy wyjątkowym sentymentem. Tym bardziej cieszą wyróżnienia od czytelników.

Przypominamy, że Dorota była również nominowana do nagrody Fryderyk 2016 w kategoriach: jazowy artysta roku oraz jazzowa płyta roku ("Piano.pl"), a także do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej jako Osobowość Roku 2016.